KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14686021
nr 1468 6021
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
Oljemålning, "Kvällsljus". Signerad. Olja på duk. Bildmått: 40x40 cm, oramad
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop:
500 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 20:57:17
Filiph Jakobsson
Läs mer om Filiph Jakobsson